Jasne wnętrza ? pełne zalet? Najnowszy projekt MOOVIN INTERIORS

Nie od dziś wiadomo, że wnętrza, w których przebywamy na co dzień, znajdują swoje odzwierciedlenie w naszym nastroju. Szczególnie zbawienny wpływ na pozytywne nastawienie do życia mają przestrzenie pełne naturalnego światła i jasnych kolorów. W najnowszym projekcie MOOVIN INTERIORS, architekci postawili na kolorystykę, która napawa optymizmem a przy tym pozwala zaaranżować bardzo praktyczną przestrzeń.

Doskonałe rozświetlenie, optyczne powiększenie

Gra świateł w naszych czterech kątach to niezwykle ważny element, który ma ogromny wpływ na końcowy efekt projektu. Pasjonaci przestronnych powierzchni z pewnością docenią świetlaną przyszłość ukrytą w jasnych wnętrzach, które odbijają promienie słoneczne i oświetlenie sztuczne, ocieplając pomieszczenie i potęgując efekt jego czystości i ładu.

Jasne wnętrza są także doskonałym sposobem na optyczne powiększenie aranżowanej przestrzeni. Projekty mieszkań oparte w przeważającej części na odcieniach bieli pozwalają na uzyskanie wrażenia większego metrażu niż ten, którym dysponujemy w rzeczywistości.

Śnieżne ściany, beżowe dodatki, jasnoszare meble ? wszystkie te rozwiązania świetnie sprawdzą się więc w mniejszych mieszkaniach, dodając im nie tylko powiewu świeżości, ale także kilku wizualnych metrów kwadratowych więcej.

Uniwersalny potencjał jasnych wnętrz

Niezwykle praktyczną cechą jasnych wnętrz jest ich uniwersalność. Pomieszczenia utrzymane w wyważonej kolorystyce niezwykle łatwo ?wtapiają się? w stylistykę mieszkania, dopasowując się do designerskiego porządku pozostałych pomieszczeń.

Kolejnym aspektem jasnych przestrzeni, który warto podkreślić, jest możliwość szybkiej metamorfozy wystroju. Biało-kremowe wnętrza są wyśmienitą bazą pod dekoratorskie eksperymenty. Osoby, które lubią wcielać w życie aktualne trendy wnętrzarskie, w łatwy sposób będą w stanie odzwierciedlić magazynowe  inspiracje w swoim salonie.

Doskonałym przykładem kwintesencji jasnych wnętrz jest najnowszy projekt architektów z MOOVIN INTERIORS. Marka, która lwią część swych działań poświęca usługom wykończenia mieszkań pod klucz w standardzie premium, w swoich aranżacjach stawia przede wszystkim na połączenie klasycznej i delikatnej bieli z różnorodnymi, nie tylko kolorystycznymi, ale także materiałowymi połączeniami, opartymi na drewnie czy kamieniu. Wyselekcjonowane materiały wykorzystywane w indywidualnych projektach gwarantują najwyższą jakość wykończenia jasnego wnętrza.

Paleta barw oparta na odcieniach bieli, stonowanych kremach, pastelowych piaskach i uniwersalnych, utrzymanych w jasnych tonach szarości to idealne rozwiązanie kolorystyczne dla małych pomieszczeń, ale również znakomite tło dla odważnych dodatków. Jasne wnętrza, z uwagi na swój neutralny charakter, są idealnym podłożem do regularnego odświeżania aranżacji, na przykład poprzez zmianę dodatków, takich jak zasłony czy poduszki.

_________________

MOOVIN INTERIORS oferuje usługę wykończenia wnętrz pod klucz. Nad całością procesów od koncepcji po finalną realizację czuwa zespół architektów z wieloletnim doświadczeniem. MOOVIN INTERIORS jest częścią MOOVIN GROUP, firmy powstałej w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz, sprzedaży wyselekcjonowanych apartamentów wykończonych pod klucz oraz doradztwie w zakresie zakupu mieszkań od warszawskich deweloperów. www.moovin.pl