Okapy NOVY od zupełnie nowej strony!

Osoby urządzające swoje kuchnie wiedzą, że w ofercie firmy Comitor znajdą renomowane europejskie i amerykańskie marki, tworzące swe produkty w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Dystrybutor, którego asortyment znajdziemy m.in. w Łodzi, warszawskiej Domotece i innych salonach partnerskich, wychodząc naprzeciw potrzebom architektów i osób urządzających kuchnię, stworzył właśnie nową stronę internetową, poświęconą w całości okapom i płytom grzewczym NOVY!

Pojawiając się w ofercie Comitor, okapy i płyty grzewcze NOVY wniosły ze sobą nie tylko oryginalną estetykę, ale przede wszystkim przyjazne smart rozwiązania typu pochłaniających zapachy filtry Monoblock, czy funkcję InTouch, umożliwiającą obsługę okapu z poziomu płyty indukcyjnej. Swoją precyzją wykonania i wyjątkowo cichą pracą zaskarbiły sobie dużą przychylność architektów, studiów kuchennych i osób decydujących się na nowe kuchnie, co skłoniło Comitor do decyzji o poświęceniu marce NOVY oddzielnej strony okapynovy.pl.

 

Belgijska marka NOVY, specjalizująca się w okapach kuchennych i płytach indukcyjnych klasy premium, jest doceniana za wyjątkowe wzornictwo i innowacyjność. Obecnie NOVY posiada jedną z najbogatszych ofert okapów, stawiając przy okazji wysoko poprzeczkę pod kątem wzornictwa, łatwości użytkowania i przede wszystkim cichej pracy tych urządzeń. Na nowej stronie internetowej okapynovy.pl znajdziemy pełną paletę produktową producenta; od reprezentacyjnych okapów wyspowych, poprzez modele ukryte w suficie lub w szafce, do produktów naściennych i zaawansowanych technologicznie okapów, wysuwających się podczas prac kuchennych bezpośrednio z blatu, a także dyskretne płyty indukcyjne. Międzynarodowa kampania marki odbywa się pod hasłem: moc, cisza i komunikacja.

Stronę wyróżnia dopracowana grafika, łatwość nawigacji, interaktywność oraz dużo wartościowych treści. Znajdziemy tu m.in. przykładowe realizacje z użyciem okapów oraz płyt grzewczych i sprawdzimy w praktyce, jak urządzenia te prezentują się w prawdziwych kuchennych wnętrzach. Poznamy także historię marki, unikalne technologie zastosowane w sprzętach, a także pobierzemy najnowsze katalogi producenta.

Jeśli ktoś jeszcze nie zna jeszcze wytwarzanych ręcznie w belgijskiej manufakturze produktów NOVY, ma wreszcie dobrą okazję, by to nadrobić. Nowa strona okapynovy.pl i prezentowane tam ciekawe nowości i inspiracje z pewnością pomogą w zaplanowaniu kuchni, w której okapy i płyty grzewcze urzekają nie tylko eleganckim, minimalistycznym wyglądem, ale także imponującą mocą i technologią kryjącą się w środku.

Więcej na www.okapynovy.pl