Płyta gazowa bez płomieni Innova Comfort ? komfort pełen innowacji od SOLGAZ

Innova Comfort to płyta gazowa bez płomieni oparta na wyjątkowej w skali światowej technologii, gwarantująca wysoki komfort użytkowania, a także ponadczasową estetykę. Nowa płyta firmy SOLGAZ sprawdzi się w zarówno w nowoczesnych kuchniach, jak i pomieszczeniach stylizowanych na wzór retro lub vintage.

Technologia ?gaz pod szkłem? została opatentowana przez polskiego producenta sprzętu AGD, firmę SOLGAZ, dzięki której na rynek trafiła najnowsza linia płyt gazowych Innova Comfort. Są to wyjątkowo ciche i wydajne urządzenia, dzięki którym codzienne gotowanie stanie się przyjemnością.

Gotowanie w nowym stylu

Firma SOLGAZ stworzyła technologię ułatwiającą codzienne gotowanie, której do tej pory na świecie nie było. Zastosowanie jednego z najpopularniejszych i najtańszych paliw – jakim jest gaz ? oraz ukrycie go pod wysokiej jakości ceramiką umożliwiło stworzenie komfortowego, innowacyjnego i uniwersalnego urządzenia, które gwarantuje bezpieczeństwo, funkcjonalność, a także oszczędność zamkniętą w estetycznej, łatwej do czyszczenia i cichej płycie.

Płyty z linii Innova jako jedyne na świecie wyposażone są w żarniki, dzięki którym możliwe było wyciszenie specyficznego cykania iskrowników, dlatego Innova Comfort uruchamia się i pracuje cicho i komfortowo. O wyjątkowości tego urządzenia świadczy również możliwość stabilizacji temperatury oraz ręcznego ustawienia jej w panelu sterowania, dzięki czemu przygotujemy potrawy według własnej potrzeby w zakresie temperatury od 50 do 250 stopni. To innowacyjne rozwiązanie zastosowane w płytach Innova Comfort pozwala na płynną pracę, a zwiększone pola grzewcze ułatwią częste gotowanie dla najbliższych.

Oszczędność i funkcjonalność

Płyta gaz pod szkłem Innova Comfort zużywa do 50% mnie gazu niż tradycyjna kuchenka. Dzieje się tak, ponieważ gaz spalany jest katalitycznie w temperaturze 800 stopni, a palniki pracują cyklicznie. Płyta pobiera gaz tylko do momentu, w którym jest odpowiednio nagrzana do wybranej przez użytkownika temperatury. Na generowanie oszczędności wpływają także darmowe pola oznaczone na płytach gazowych Innova Comfort paskami. Jest to przestrzeń, która nagrzewa się podczas gotowania, nie pobierając bezpośrednio gazu. Jest to dodatkowe miejsce, na którym można podgrzać potrawę lub odstawić naczynie, by jedzenie za wcześnie się nie ostudziło.   

Płyty z linii Innova Comfort dostępne są obecnie w wersji 4+1 o wymiarach 580x518x90 oraz 5+3 o wymiarach 770x518x90, gdzie pierwsza z liczb to ilość palników, druga ? ilość darmowych pól, umożliwiających podgrzewanie posiłków bez dodatkowego poboru gazu. W najbliższym czasie gama produktów zostanie rozszerzona o kolejne: 3+1, 2+1, 4+2 modele a także 5+3 w wersji 90 cm i 2+1 w wersji horyzontalnej.

Innowacyjność płyt gazowych bez płomieni Innova Comfort polega także na zastosowaniu dodatkowych funkcjonalności, które ułatwiają codzienne gotowanie. Jednym z udogodnień jest przycisk BOOSTER zwiększający moc palnika do szybszego przygotowania danej potrawy. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcemy szybko zagotować wodę lub podgrzać posiłek dla domowników. Innym udoskonaleniem płyty Innova Comfort jest funkcja Stop&Go. Umożliwia ona nagłe zatrzymanie pracy płyty, a następnie wznowienie gotowania przy zachowaniu wcześniej ustawionych parametrów. Ta opcja z pewnością przyda się podczas niezapowiedzianej wizyty listonosza lub sąsiada.

Bezpieczeństwo to podstawa

Brak wystających rusztów oraz otwartego płomienia sprawia, że płytę gazową Innova Comfort bardzo łatwo utrzymać w czystości. Jednocześnie to rozwiązanie jest znacznie bezpieczniejsze od tradycyjnej kuchenki gazowej. Nowa płyta gaz pod szkłem od SOLGAZ wyposażona jest w podwójne zabezpieczenie chroniące przed ulatnianiem gazu. Natomiast zastosowanie kontroli rodzicielskiej, czyli dodatkowego przycisku blokującego uruchomienie płyty jest szczególnie przydatne, jeśli wśród domowników znajdują się małe dzieci lub ciekawskie i skoczne zwierzęta.

Płyta gazowa bez płomieni Innova Comfort to urządzenie wyjątkowe, komfortowe, ekskluzywne i pełne innowacji. Rozwiązanie firmy SOLGAZ umożliwia cieszenie się nieskazitelnym designem czarnego szkła bez wystających rusztów oraz funkcjonalnościami na miarę współczesnego gotowania.

Płyta gazowa INNOVA COMFORT

4+1, 580x518x90, cena 3590 zł

5+3, 770x518x90, cena 4490 zł

SOLGAZ sp. z o.o. ? polska firma z branży AGD założona w 2002 roku. SOLGAZ tworzy ceramiczne płyty gazowe oparte na opatentowanej przez nich technologii typu gaz-pod-szkłem (tzw. ?bezpłomieniowe płyty gazowe?). W ofercie SOLGAZ dostępne są również płyty indukcyjne, piekarniki i okapy.