Podano do stołu, czyli wielkanocna 
specjalna oferta Lidl Polska

Od poniedziałku 27 marca do niedzieli 2 kwietnia w specjalnej ofercie Lidl Polska znajdą się m.in. roboty kuchenne, szkło marki Krosno czy elegancka zastawa stołowa firmy Lubiana, dzięki którym spotkania z najbliższymi nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

Sztuka gotowania bez tajemnic

Czy gotowanie może być jednym ze sposobów na przyjemne spędzenie czasu? Z profesjonalnym robotem kuchennym marki Silvercrest jak najbardziej! Od poniedziałku 27 marca urządzenie będzie dostępne w wyjątkowej cenie 449 zł / 1 zestaw. To aż o 100 zł mniej w porównaniu z ceną dotychczasową. Robot planetarny 1300 W to niezastąpiona pomoc w kuchni – posiada trzy podstawowe funkcje: miksowanie, mieszanie oraz ugniatanie. Zestaw składa się ze szklanego blendera kielichowego o poj. 1,5 l, dużej misy ze stali nierdzewnej o poj. 6,3 l oraz korpusu urządzenia z wychylnym ramieniem. Hak i mieszadła z powłoką Teflon zapobiegają przywieraniu, a 10-stopniowa regulacja prędkości z dodatkową funkcją turbo pozwala na pełną dowolność w przygotowywaniu smakołyków. Urządzenie charakteryzuje się estetycznym designem oraz wysoką jakością, co docenili klienci. Robot Silvercrest został wyróżniony Laurem Konsumenta 2023 oraz Konsumenckim Liderem Jakości 2022. Wielofunkcyjne urządzenie Silvercrest idealnie nadaje się do świątecznych wypieków lub na prezent.

Również od poniedziałku 27 marca w super niskiej cenie za jedyne 149 zł / 1 zestaw będzie można kupić maszynkę do mielenia mięsa i rozdrabniania oraz przecierania warzyw i owoców. To o 50 zł taniej w porównaniu z ceną dotychczasową. W zestawie znajdują się aluminiowa tacka do napełniania z popychaczem, 3 sitka do mielenia mięsa o średnicy 3 mm, 5 mm oraz 7 mm, a także nasadki do kiełbasy, kebbe i ciastek. Urządzenie bez wątpienia okaże się dużym wsparciem w codziennych czynnościach kulinarnych. Łatwą obsługę sprzętu zapewnia m.in. przejrzysty panel obsługi soft touch. Maszynkę cechuje wysoka jakość wykonania (metalowe elementy wytworzono ze stali szlachetnej). Urządzenie otrzymało godło Laur Klienta 2023 oraz wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości 2022.

Robot kuchenny oraz maszynka do mielenia mięsa będą dostępne w sprzedaży od poniedziałku 27 marca do wyczerpania zapasów.

Wielkanocny stół w eleganckim stylu

Porcelanowa, ręcznie malowana zastawa polskiej firmy Lubiana nada wyjątkową oprawę każdej uroczystości – tej kameralnej, jak i z udziałem licznych gości. W ofercie Lidl Polska znajdą się: talerz płytki (średnica: 22 cm), talerz głęboki (średnica: 21 cm), miska (średnica: 16 cm) oraz kubek o poj. 400 ml. Naczynia będą dostępne w dwóch kolorach: morskim i szaroniebieskim. Warto zaznaczyć, że obok ciekawego wzornictwa, dużą zaletą serwisu jest jego funkcjonalność – został przystosowany do mycia w zmywarce oraz podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych. Każdy z elementów zastawy będzie dostępny w rewelacyjnej cenie 24,99 zł / 1 szt. Tylko od poniedziałku 27 marca do środy 30 marca przy zakupie 2 produktów marki Lubiana lub ich wielokrotności, za drugi produkt zapłacimy 50% taniej. Co ważne, można kompletować zastawę, dowolnie łącząc kolory naczyń. Oferta obowiązuje wyłącznie
w sklepach stacjonarnych do wyczerpania zapasów
.

Dobrym dodatkiem do serwisu będzie szkło znanej polskiej marki z tradycjami.
Od poniedziałku 27 marca w ofercie Lidl Polska znajdą się szklanki, kieliszki oraz karafki firmy Krosno. Zestaw 6 szt. szklanek linii Mixology (poj. 300 ml lub 350 ml) oraz Avant-Garde
(poj. 380 ml lub 540 ml) będzie można nabyć już od 34,99 zł / 1 zestaw. Elegancki zestaw 4 kieliszków do wina linii Harmony (poj. 450 ml) lub Avant-Garde (poj. 490 ml) będzie dostępny w atrakcyjnej cenie 49,99 zł / 1 zestaw. Dobrym rozwiązaniem na podanie wody lub owocowego kompotu jest szklana karafka z naturalnym korkiem. Jej smukły i klasyczny kształt idealnie wkomponuje się w wystrój stołu. Karafkę o poj. 1 l będzie można nabyć za jedyne 16,99 zł / 1 szt. Naczynia będą dostępne w sprzedaży od poniedziałku 27 marca do wyczerpania zapasów.