Projektuj z Bespoke i wygrywaj! Tylko do 6 grudnia można zgłaszać prace w konkursie Samsung

To już ostatni moment, by wziąć udział w konkursie Samsung ?Projektuj z Bespoke? i wygrać atrakcyjne nagrody, których łączna suma wynosi 20 000 PLN brutto. Co trzeba zrobić? Wystarczy wgrać swój projekt kuchni z jednym dowolnym produktem AGD marki Samsung oraz lodówką Bespoke na dedykowaną platformę projektujzbespoke.pl. Termin zgłaszania prac mija 6 grudnia br. Zwycięzców wyłoni profesjonalne jury – od redaktorów naczelnych i dziennikarzy najlepszych magazynów oraz portali poświęconych tematyce aranżacji przestrzeni, przez znamienitych architektów, po wykładowców Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i Gdańsku.

Marka Samsung zaprasza studentów, architektów, projektantów i stylistów wnętrz do udziału w konkursie ?Projektuj z Bespoke.? Konkurs przeprowadzony jest na dedykowanej platformie projektujzbespoke.pl. Uczestnicy mogą aplikować w dwóch kategoriach: projekt koncepcyjny (koncepcje zaprojektowane w formie wizualizacji) i zrealizowany (realizacje wnętrz o jednoznacznie określonym autorstwie, przesłane w formie zdjęć). 

Zadanie konkursowe

Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektowanie kuchni z uwzględnieniem lodówki Bespoke i innego wybranego sprzętu kuchennego marki Samsung. Kolejnym krokiem jest publikacja pracy w mediach społecznościowych z dedykowanymi oznaczeniami: #projektujzbespoke i #kuchniasamsung. Prace należy zgłaszać wgrywając projekt za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie konkursowej projektujzbespoke.pl . Termin składania prac mija już 6.12.2021 r. 

Jury

Prace oceni jury w składzie: prof. Jan Sikora, przewodniczący  (ASP Gdańsk, Sikora Wnętrza), arch. wnętrz Ada Skwira (WZ Studio), arch. wnętrz Małgorzata Liebhart (WZ Studio), Anna Grużewska, (red. naczelna ,,Czas na Wnętrze?), Agnieszka Gruszczyńska-Hyc (red. naczelna ,,Dobre Wnętrze?, Urządzamy.pl, ,,M jak mieszkanie?), Michał Bachowski (redaktor NOIZZ), arch. Jacek Tryc (członek zarządu Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, Jacek Tryc Wnętrza), arch. Wioleta Cieślik (Decoroom), dr Szymon Hanczar (ASP Wrocław, hanczar studio), Kamil Białas (wydawca i red. naczelny ,,WhiteMAD?) oraz Agnieszka Niedzielak-Kowalska (redaktor elledeco.pl).

Nagrody 

Łączna suma nagród wynosi 20 000 PLN brutto. W kategorii ,,Projekt Koncepcyjny? zwycięzca otrzyma 5 000 PLN brutto. Za miejsce drugie przewidziano nagrodę w wysokości 3 000 PLN brutto, natomiast za trzecie miejsce, 2 000 PLN brutto. W kategorii ,,Projekt Zrealizowany?, przewidziano także trzy nagrody. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 5 000 PLN brutto. Za miejsce drugie przewidziano nagrodę w wysokości 3 000 PLN brutto, zaś za miejsce trzecie 2 000 PLN brutto.  

Bespoke

Bespoke to nowa linia personalizowanych produktów AGD Samsung, którą otwierają innowacyjne lodówki z wymiennymi panelami zewnętrznymi, dostępnymi w różnych kolorach i wersjach wykończeniowych. Wybrane moduły lodówki możemy dowolnie łączyć w zestawy dopasowując wygląd i funkcjonalność urządzenia do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Dzięki smukłym liniom i nowoczesnemu designowi z charakterystycznymi płaskimi panelami frontowymi i uchwytami w formie wgłębień, lodówki idealnie pasują do kuchni w każdym stylu. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w technologię SpaceMax?, która zapewnia większą pojemność lodówki dzięki nowemu systemowi wydajnej izolacji. Ścianki urządzenia są cieńsze, co zapewnia więcej miejsca wewnątrz na produkty spożywcze. Lodówka jest wyposażona w wielofunkcyjną półkę na wino oraz miejsce na przechowywanie wysokich produktów. Bespoke – zaprojektuj swoją wersję lodówki i podejmij wyzwanie konkursowe.

Więcej: www.projektujzbespoke.pl